نتایج جستجو برای عبارت :

راه حل همینقدر سادست

راه درمانی من برا این ویروس خیلی سادستتا ده روز آبجوش عسل بخورید روز یازدهم آبجوش بی عسل بخوریدویروسه میاد بیرون میگه کو عسلش؟بعد شما تو یه حرکت گازانبری (یا گازعنبری) با لنگه دمپایی میکوبید تو سرش از خونه میندازینش بیرون:|
امروز صبح داشتم کانالای ادیتمو چک میکردم.. این ادیتو دیدم.. سادست ولی آرامش بخشه 
امیدوارم دوستش داشته باشین.. سری بعد هم چند تا ادیت میذارم، نظرتون رو بهم بگین. اگه دوست داشتین سعی میکنم هفته ای یه دونه یا دو تا از این ادیتا واستون بذارم
ادامه مطلب
این روزا که کرونا حسابی حالمونو گرفته و مردم رو خونه نشین کرده، اولین ایده ای که میشه باهاش کالاها رو فروخت، ساخت یه فروشگاه اینترنتیه.
ساخت فروشگاه اینترنتی هم سادست. کلی پیشنهاد جلوی روی شماست؛ پنل های رایگان، پنل های نیمه رایگان، پنل های غیر رایگان.
ما اینجا میخوایم مورد دوم و سوم رو بررسی کنیم
ادامه مطلب
اگر در آغاز کسب و کار اینترنتی هستید و قصد دارید از سیستمهای کسب درآمد شروع کنید، باید توجه کنید که زیر مجموعه ی دیگران نشید. این کار باعث میشه که مبلغ کل درآمدتون به خودتون اختصاص داشته باشه. راهکارشم سادست: رو لینک هایی که دیگران میدن کلیک نکنید. اون لینکا در حقیقت لینک جذب زیر مجموعه ی اختصاصی اوناس. که معمولا به چنین آدرسایی ختم میشن:example.com/?ref=123456789بازم اگه سوالی بود در خدمتم.
به جز خوب درس خواندن و خوب وقت گذاشتن برای درس، وظایف دیگری هم به دوش من هست.
نمیشه که بی تفاوت بود.
مثلا الان ما اگه زبون عربی و انگلیسی رو یاد بگیریم و کارهای گرافیکی هم بلد باشیم، میشیم یه سرباز قدرتمند برای مقابله با حرکات دشمن و ضربه زدن به اون ها.
بارها به این مسئله پی بردم ولی کاری نمی کنیم. مگر شهادت فقط تو جنگ مستقیم محقق میشه؟
تو اگه یه سرباز سایبری قوی بشی نمیتونی موثر باشی؟
بله فقط صحبت کردن و آرزوی های زیبا کردن، خیلی سادست. ولی مای
عشق، موضوع صحبت دیشب بچه ها بود. هر چی می گفتند یکی بود بگه نه این تمام عشق نیست. از دوست داشتن های زیاد، دلتنگی های ترمز بریده و انتظارهای به مقصد نرسیده، اما یک نفر بود در حالی که داشت گوشیشو چک می کرد، بگه این تمام عشق نیست. صبرشان به اتمام رسید و از سوشیانت فرزند سکوت اندکی هنجارشکنی خواستن. 
عشق، همچون تپه ای می مونه که عاشق خورشیده. هر صبح با طلوعش برایش آواز می خواند و غروب که فرا می رسد، اشک می ریزد و شب ها در انتظار می نشیند. او عاشق است ب
کسب و کار خونگی… عجب ایده هیجان انگیزی !ایده کسب و کار خونگی برای خیلی ها هیجان انگیزِ و باحاله… چون وقتی دردسر استخدامِ کارمند، ساعاتِ ورود و خروج و حتی صبح زود بیدار و آماده شدن  برای رفتن به سرِ کار باعث میشه خیلی ها دنبال کارهای بگردند… که تو خونه باشند و البته درآمد هم داشته باشند.
اما واقعا فکر کردید کسب و کار خونگی به همین سادگی هاست؟ خب باید بگم… درست فکر کردید ! واقعا سادست… اما باید بلد باشید چه کار کنید، چطور انجامش دهید و چه کاره
#سه_شنبه_ها_با_موری
شاید از بهترین کتا‌ب‌هایی بود که تا کنون خوانده‌ام، از میان میلیارد‌ها کتاب برهم ریخته در دنیای آکنده از تنبلی ما آدم‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن داشت...
موری، پیرمردی که گرچه دست‌خوش سختی‌های جان‌فرسایی بود اما یاد می‌داد با تلاش می‌توان در تک تک لحظات واقعا زیست و زندگی کرد... 
خوب در حقیقت:
«وقتی در رختخواب باشی مرده‌ای!»
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
حتی اگه وانت هم هستین، به اندازه‌‌ی بنز‌ زیبا باشین. وانت بودنتون دست خودتون نیست ولی زیبا بودنتون که دست خودتون هست! نکته دقیقا اینه که اگه بپذیرم وانتیم، میتونیم سایر جنبه‌های زندگیمون رو قوی کنیم تا مثل بنز زیبا باشیم. پذیرفتن نقص‌ها و کاستی‌ها اولین قدم برای رسیدن به صلحه. با خودمون که وارد صلح بشیم، با تموم جهان می‌تونیم صلح کنیم:)) مثلا همین کشور زیبا(!) اگر نقص‌هاشو بپذیره میتونه دچار صلح درونی بشه و بعد با تموم جهان صلح کنه که انق
به همون اندازه که اومدن میتونه یه داستان قشنگ  رقم بزنه 
اینکه بدونی کی و کجا و کدوم لحظه رو برای رفتن انتخاب کنی میتونه یه پایان تراژدی بهتر رو  برات به جا بزاره برای روزهایی که از خماری لحظه های دور به خودت میپیچی!

دونه های بارونی به شیشه میخوره که خبر رفتن زمستون رو میده بدون اینکه مژده  ی اومدن  بهاری  رو به گوش ما برسونه
یه تک شاخه گل رز ابی برای یه اختتامیه ی به یادموندنی چه طوره؟!
سکوت خیابون یه شب سیاه که صدای حرف های حبس شده توی خو
کسب و کار خونگی… عجب ایده هیجان انگیزی !ایده کسب و کار خونگی برای خیلی ها هیجان انگیزِ و باحاله… چون وقتی دردسر استخدامِ کارمند، ساعاتِ ورود و خروج و حتی صبح زود بیدار و آماده شدن  برای رفتن به سرِ کار باعث میشه خیلی ها دنبال کارهای بگردند… که تو خونه باشند و البته درآمد هم داشته باشند.
اما واقعا فکر کردید کسب و کار خونگی به همین سادگی هاست؟ خب باید بگم… درست فکر کردید ! واقعا سادست… اما باید بلد باشید چه کار کنید، چطور انجامش دهید و چه ک
امروز به اندازه ی دیروز خوب نبودم. کمتر کار کردم اما تا ساعت ۱۲ بیدار میشینم به کار. امروز تا الان فقط کتاب خوندم از الان به بعد خورده کاریامو انجام میدم. عصرم رفتم بیرون خرید. یه مانتوی معمولی البته پاییره شد چهارصد تومن :/ خیلی معمولی بودا هرچند سادست و من دوسش دارم اما خب. بیخیال  فردام قراره با مهسا و ساجده بریم بیرون واسه همون رفتم لباس خریدم چون لباس گرمام همه شمالا و نیاوردم هیچی. هوام خب حسابی اینجا سرده. همین کم حرفی منو ببخش. نمیدونم چ
چند وقتی هست مسجد محله مون رو دارن تعمیر میکنند.چند روز پیش ساعت 9 شب داشتم می رفتم آشغالا رو بندازم سر کوچه!!!یه سیدی هست سر کوچه میشه خیلی پاک و سادست... فکر کنم 70 سال داشته باشه.بدلیل تعمیر های مسجد نشسته بود روی بلوار خاکی سر کوچه نماز میخوند ولی به سمت قبله نه...
داشت به طرف غرب نماز میخوند...
وقتی که داشتم میرفتم آشغالارو بندازم خیلی خجالت کشیدم و نتونستم برم بگم...
برگشتنی دیدم نمازشرو تموم کرد...پا شد...ایستاد...
با خجالت،جلو رفتم...قبه رو بهش ن
چند وقتی هست مسجد محله مون رو دارن تعمیر میکنند.چند روز پیش ساعت 9 شب داشتم می رفتم آشغالا رو بندازم سر کوچه!!!یه سیدی هست سر کوچه میشه خیلی پاک و سادست... فکر کنم 70 سال داشته باشه.بدلیل تعمیر های مسجد نشسته بود روی بلوار خاکی سر کوچه نماز میخوند ولی به سمت قبله نه...
داشت به طرف غرب نماز میخوند...
وقتی که داشتم میرفتم آشغالارو بندازم خیلی خجالت کشیدم و نتونستم برم بگم...
برگشتنی دیدم نمازشرو تموم کرد...پا شد...ایستاد...
با خجالت،جلو رفتم...قبه رو بهش ن
 سادست؛  چون برای رسیدن به یک کاهش وزن مطلوب،فقط کسر کالری دریافتی(صرفا نخوردن) کافی نیست!باید دیگر عوامل تحت تاثیر و نقششون و سازگاری های بدن رو هم در نظر گرفت؛تا بتونیم بالانس منفی رو ایجاد کنیم.
عواملی که با شروع رژیم در بدن اتفاق میوفته و معمولا هم در کاهش وزن های ناموفق و یا استپ های وزنی (چون نادیده گرفته میشن و بهشون توجه نمیشه) پیش میاد؛ازجمله:کل انرژی مصرفی روزانه TDEE میزان یا نرخ متابولیسم استراحتی REEنرخ متابولیسم غیر استراحتی NREE ن
فردا که از خونه پاتون رو بیرون میذارید به خودتون بگید امروز یک روز متفاوت خواهد بود چون امروز قراره حال دیگران و بخصوص خودم کلى خوب بشه.. خوب باشه. خیلى سادست.. اینجورى که کافیه چندتا کار ساده رو وقتى یکى رو دیدید انجام بدین..مثل یه لبخند ساده، گفتن یک جمله ى چقدر امروز زیبا شدى، چقدر این رنگ بهت میاد، چقدر سرحال تر بنظر میرسى و یه سرى تعریف هاى ساده ى دیگه و یا گفتن اینکه امیدوارم امروز روز خوبى برات باشه، امروز همه چیز همونجورى بشه که دوست دار
اخیرا گریه با من قهر کرده و گاهی که شدیدا نیاز به تخلیه احساسات دارم برای من ناز میکنه و فقط در قالبِ بغض خودی نشون میده!
امروز ظهر میشه گفت تقریبا یک حمله عصبی داشتم که به میگرن و سِر شدن یک سمت صورت،خشم و بغض،لرزش دست و استرس ختم شد!
مامان هما توی حیاط خونشون افتاده بود،سرش شکسته و از گوش و حلق و بینی خونریزی داشته اونوقت خاله ی همیشه در صحنه هم تلفن برداشته همه دخترا رو خبردار کرده که بیایید،از اینور ماه بانو گریه میکرد و دور خودش میچرخید که
عادل فردوسی پور این روزها فارغ از هیاهو و حواشی فوتبال ، بیش از گذشته با توپ و مستطیل سبز سرگرم است.
فردوسی ‌پور و دوستانش هفته‌ای یک شب دور هم جمع می‌شوند و زیر نظر محمود کلهر تمرین می‌کنند؛ تمرینی که شور و هیجان عادل جذابیت‌های آن را دوچندان می‌کند.
آخرین تمرین تیم «رسانه – ورزش» اما دو مهمان ویژه داشت: جواد نکونام و مسعود مرادی.
در مسابقه درون‌تیمی نکونام در تیم عادل فردوسی پور پا به توپ شد و مرادی نیز قضاوت بازی را برعهده داشت.
این باز
دکتر پرسید وضعیت خوابت چطوره؟
گفتم شبا خواب ندارم
گفت :نمیخوابی یا خوابت نمیبره‌!!!
یه لحظه موندم که واقعا خودم نمیخوام بخوابم یا خواب به چشمام نمیاد!!!
اولش فکر کردم جفتش مثل هم باشن...
گفتم خوابم نمیبره،حرفای دکترا و چیزایی که راجب بیماریم میگن!!!از جمله چرت و پرت استفاده کردم البته!گفتم چرت و پرتایی که راجب بیماریم میگن منظورم همکاراش بود:)
ادما یه چیزایی و ساده میگن و رد میشن ولی نمیدونن بعضی حرف ها ممکنه خواب و از چشمای یه نفر بدزده...
مثل ای
میدونم زمان شهادت امام صادق علیه السلام اما محبت امام که در دلها با گذر زمان کم نمیشه!
حقیقتش داشتم با خودم بحث میکردم
خیلی این کارو میکنم و متاسفانه اکثرا هیچکدوممون قانع نمیشیم:دی
یکی از طرفین بحث !! به شعری جالب از امام صادق اشاره کرد که خواستم اینجا بنویسیم
این شعر رو اول بار در کتاب جاذبه و دافعه علی از شهید مطهری خوندم اگر درست یادم باشه
می فرماید:
تعصی الاله و تظهر حبه
هذا لعمری فی الفعال بدیع
لو کان حبک صادقا لاطعته
ان المحب لمن یحب مطی
سلام به خانواده برتری ها 
من دختری ۲۰ ساله هستم که از ۱۸ سالگی به پسر یکی از آشناهامون که در واقع دوست خانوادگی دختر عمه م هستن علاقه پیدا کردم و هیچ وقت هم نفهمیدم چرا این حس رو به این آقا پیدا کردم، بارها به خودم گفتم فقط یه کنجکاوی یا خوش اومدن سادست ولی هر بار که ایشون رو دیدم یا ازشون شنیدم قلبم بهم گفته که چیزی بیشتر از یه خوش اومدن ساده ست.
متاسفانه رابطه خوبی با دختر عمه م ندارم، نه اینکه از هم بدمون بیاد ولی خب خوب هم نیستیم، یعنی با این
پادکست جدیدی آمده‌است به نام پادکست لوگوس. لوگوس واژه‌ای یونانی به معنای اندیشه، منطق و قانون نهفته در هستی است و گاهی در جایگاه خدا به کار می‌رفت.
این پادکست با مدیریت و روایت حامد قدیری، دکترای فلسفه، به توضیح و حکایت فلسفه می‌پردازه. صدایی زیبا، زبانی ساده و محتوایی منسجم از خصوصیتات این پادکسته.
نحوهٔ روایت این پادکست به نحوی دل‌نشین و سادست که کمتر پادکست فلسفی‌ای مثل اون می‌تونه به این خوبی فلسفه رو برای عوام زیبا کنه. گرچه با
برگی زرین به افتخاراتم افزوده شد !
صبح با کمال اعتماد به نفس به پرستار گفتم من به پنی سیلین آلرژی ندارم و تست نمی خواد و ازین حرفا. دکتر میشنوه و میاد بیرون و میگه باید تست بشی !
تست کرد و ای دل غافل !!!!!
حساسیت نشون دادم اونم چه حساسیتی !
خود دکتر هم تعجب کرد ! تو کمتر از دو دقیقه از ساعدم دون دون قرمز شرو شد و تا بازوم پیش رفت ! دکتر گفت انقدر سریع آخه ؟!
با این وضع اگر بیشتر پافشاری میکردم و بدون تست میزدم قطعا اگر که بعد شوک آنافیلاکسی زنده میموند
بسم الله الرحمن الرحیم
این روش خیلی سادست و برای مواقعی هست که شما رمز رو یادتون بره  تو این روش راهی رو یادتون میدیم که با ساخت بک دور یه راه مخفی برای ورود به ویندوز داشته باشین و اگر احیانا رمز یادتون رفت تو هچل نیوفتین و در بعضی موارد با یه بار دسترسی به کامپیوتر طرف بدون اینکه خودش بدونه برا دفعات بعد هم دسترسی داشته باشین بدون رمز !

این روش اینطوریه که شما cmd رو به صورت run as administrator باز میکنی و این کد رو توش میزنی
REG ADD "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\Cu
دانلود تمام آهنگهای مصطفی راغب با کیفیت بالا
Download Full Album Mostafa Ragheb
فول آلبوم کامل مصطفی راغب خواننده احساسی و خوش صدای کشور

قسمتی از متن آهنگ نرو:
داری میری و بارون جز دلم همه چی آروم~♬ ~ چی شده آخه این همه با من داری بد میشی ~♬ ~میری چشمام خیره به جادست واسه تو این فاصله سادست~♬ ~~♬ ~ چی شده حالا از منه عاشق داری رد میشی ~♬ ~
نرو که بی تو دلخورم نرو من بی تو میبرم~♬ ~~♬ ~من از غم زندگی پرم عزیز دلم ~♬ ~به دروی عادتم نده نرو نه حال من بده~♬ ~~♬ ~ تو بری

قسمتی از متن آهنگ نرو:
داری میری و بارون جز دلم همه چی آروم~♬ ~ چی شده آخه این همه با من داری بد میشی ~♬ ~میری چشمام خیره به جادست واسه تو این فاصله سادست~♬ ~~♬ ~ چی شده حالا از منه عاشق داری رد میشی ~♬ ~
نرو که بی تو دلخورم نرو من بی تو میبرم~♬ ~~♬ ~من از غم زندگی پرم عزیز دلم ~♬ ~به دروی عادتم نده نرو نه حال من بده~♬ ~~♬ ~ تو بری

قسمتی از متن آهنگ نرو:

قسمتی از متن آهنگ نرو:

قسمتی از متن آهنگ نرو:

قسمتی از متن آهنگ نرو:
دانلود آهنگ بهنام بانی عاشقم کرده
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * عاشقم کرده * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , بهنام بانی باشید.
دانلود آهنگ بهنام بانی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Behnam Bani called Ashegham Karde With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه بهنام بانی به نام عاشقم کرده
باور کن همه جا شده با تو بهشتیه چیزا رو نمیشه نوشت تا یه روزی برسی بهشیه چیزایی مث همین عشق یه چیزایی مث هم
دانلود آهنگهای مصطفی راغب با کیفیت بالا

قسمتی از متن آهنگ نرو:
نرو که بی تو دلخورم نرو من بی تو میبرم~♬ ~~♬ ~من از غم زندگی پرم عزیز دلم ~♬ ~به دروی عادتم نده نرو نه حال من بده~♬ ~~♬ ~ تو بری غصه م
ربات های  عالی و درجه یک برای کانال و گروه

به کانال های تلگرامی ما بپیوندید تا انواع ربات ها را به شما معرفی کنیم :   https://t.me/gghhkhh

​​​​​​

برای خرید ممبر کلیککنید 

در این گروه عضو شوید تا ممبر رایگان دریافت کنید :   https://t.me/member_see_number_free

آموزش  رایگان ساخت ربات تلگرامی

به این گروه تلگرامی به اسم ممبر و بازدید و شماره مجازی رایگان مراجعه کنید تا آموزش لازم  ساخت ربات های تلگرامی را دریافت کنید . بسیار سادست کافیه کا روی لینک ربات سا
.مامان بزرگم هنوز برای مامانم میخونه "یه دختر دارم شاه نداره".با نامگذاری #روز_دختر به مناسبت تولد دختری عرب که س.ک.س نکرده از دنیا رفته، مخالفم و از حرف خودم برنمیگردم.وقتی روز جهانی دختر (مونث های زیر ۱۸ سال، نه باکره ها) در تقویم جهانی ثبت شد، با هدف ارتقاء زندگی دختران دنیا بود...هنوز خیلی از دختر بچه ها سواد ندارن، زود شوهر داده میشن، و از تجارب زیستی مختلف فقط به صرف دختر بودنشون محروم میشن؛ که اینها باعث پایین اومدن سطح فکریشون میشه و همی
البته اینم بگم که الان ، پیج ها و سایت هایی هستن که طراحی این بک گراند رو با مبلغ واقعا بالایی انجام میدن. ولی من تو این آموزش ترفند و روند طراحی رو به شما آموزش میدم.طراحی پست اینستاگرام بوتیک خانوم خانوما – برنده قرعه کشی به زودی توضیحات بیشتر در مورد طراحی پست اینستاگرام قرار میدهیم. این مطلب مربوط به موضوع دانلود نرم افزار ساخت فیلم با عکس میباشد. چطور میتونم در مورد طرح هام نظر بدم و پیشرفت پروژه ام رو دنبال کنم؟ البته شما میتوانید از بر
سلام :)) 
کمک بخواین از هم :)) 
شاید کمک نخواین هم, یه جوری یکی کمکتون کنه ... ولی باید بفهمیم که اینکه عملا بریم بگیم آقا من کمک می خوام, واقعا یکم مساله رو بیشتر تو ذهنمون جا می ندازه :)) که ما هیچی نیستیم D: 
تا زمانی که کمک نمی خوایم, ممکنه یه توهمی داشته باشیم که ما خفنیم و اینا :)) ولی وقتی خودت به خودت گوش می دی که وقتی داری از یکی کمک می گیری, چیزی که می خوای چه قدرر سادست ولی با این حال "بازم نمی تونی" خودت انجامش بدی, یه کم بیشتر درک می کنی چه خبره ..
      این روزها با هرکه صحبت میکنی شکسته است یا دلی را شکانده یا دلش را شکانده اندیا چیزی جاگذاشته و یا از او دزدیده اند بعضی مال و نفراتی آبرو.چقدر زندگی های شاد، میشد ساخت اگر این غرور های بیخود نبوداگر منم های بیخود نبوداگر واقعا دلدادگی را درک کنیم...وقتی تنها میشوم با خودم میگویمچه میشد اگر درخت بودمزیانی برای کسی در کارم نباشد چه میشد همه از من بهره میبردن از اکسیژنم.برگها.میوه و حتی از تنه ام.که در اخر پیرمرد خسته ای از چوبم برای هیزم.
وقتی خیلی بچه بودم، یک روز پسر عمم می‌گفت که یازده سپتامبر کار خود آمریکایی‌ها بوده، چون اون روز هزاران کارمند یهودی برج‌ها با هم نیومده بودن. من اون زمان باور کرده بودم و برام خیلی جالب بود؛ اما چندین سال بعد فهمیدم که این حرف حقیقت نداره و شایعه‌ای بیش نیست. این روزها اما بعد از این که تئوری توطئه کرونای ساخت آمریکا مطرح شد، دیدم که بعضی‌ طرف‌دارهای این نظر می‌گن چون یازده سپتامبر کار خود آمریکا بوده ازش اینم بعید نیست. زمانی که دلیل ا
در وبلاگ سابقم ، فیلم های خوبی که فکر میکردم جالبه و ارزش دیدن داره رو در قالب یه یادداشت معرفی میکردم ( اینجا )  و البته تصمیم دارم در بیان هم این رویه ادامه پیدا کنه .در آخرین یادداشت منتشر شده که تو وب سابقم بود از دوستان خواستم که فیلم هایی که فکر میکنن خوبه رو بهم معرفی کنن ( اینجا ) 

برای دانلود از اونجا که فیلم با کیفیت حجمش نزدیک به 1 گیگه و از طرفی ما مودم مخابرات رو جمع کردیم و مودم همراه گرفتیم و اینجا تحت پوشش آنتن دهی td-lte  ایرانسل نی
در وبلاگ سابقم ، فیلم های خوبی که فکر میکردم جالبه و ارزش دیدن داره رو در قالب یه یادداشت معرفی میکردم ( اینجا )  و البته تصمیم دارم در بیان هم این رویه ادامه پیدا کنه .در آخرین یادداشت منتشر شده که تو وب سابقم بود از دوستان خواستم که فیلم هایی که فکر میکنن خوبه رو بهم معرفی کنن ( اینجا ) 
برای دانلود از اونجا که فیلم با کیفیت حجمش نزدیک به 1 گیگه و از طرفی ما مودم مخابرات رو جمع کردیم و مودم همراه گرفتیم و اینجا تحت پوشش آنتن دهی td-lte  ایرانسل نیس
سلام‍♂بازدید در نظر دارد جهت گسترش کار خود تعدادی بازاریاب واجد شرایط را استخدام کند.
شروع کار به اینصورت است، ابتدا شما در ربات تلگرامی بازدیدساز که تحت پشتیبانی تیم تبلیغاتی تک ادز قرار دارد از طریق لینک ربات بازدیدساز عضو میشیوید و سپس از طریق منو زیرمجموعه گیری لینک زیرمجموعه گیری اختصاصی خودتان را دریافت میکنید و با معرفی گروه تبلیغاتی ما به دیگران، هرکسی که از طریق لینک شما عضو ربات شود بعد از تأیید شماره و زدن دکمه ثبت بازدید زیر
راه های مختلفی برای کسب درآمد از سایت های مختلفی هست که به صورت رایگان مقدار اندکی ساتوشی (بخشی از بیتکوین) میدهند اما این مبالغ بسیار اندک هستند ، بهترین راه حل برای کسب درآمد از این سایت ها این است که از سایت های متعدد به مدت طولانی استفاده کنید که یکی از این سایت ها فری بیتکوین میباشد
کسب درآمد از فری بتکوین با رول زدن
روش اصلی برای کسب درآمد از این سایت خیلی ساده هست ، فقط کافیه بعد از ثبت نام در این سایت به صفحه اصلی سایت بروید و بر روی دکم
موضوعی که امروز میخواهیم دربارش صحبت کنیم در وهله اول برای دانش آموز یک زنگ خطر و هشداره تا یک مشکل و البته راه حل ساده اون رو هم بهتون خواهم گفت.
یکی از مشکلاتی که امکان داره باهاش مواجه بشید یا شاید تا حالا تجربش رو داشتید تفاوت زیاد درصدهای دروس مختلف توی خونه نسبت به درصدهای آزمونتون هستش، یعنی اینکه میزان درصد هاتون توی خونه بالاتر از آزمونه و البته تفاوت درصد ها هم زیاده، مثلا بالای ۱۰ تا ۱۵ درصد.
همونطور که در ابتدا بهش اشاره کردم این
یکی می‌گفت آدم تا مجبور به تغییر نشود تغییر کردن کار سختیه. اگر ناچار باشیم که پول دراوردن را یادبگیریم یا اینکه بمیریم اگر روحیه مان همراهیمان کند رسیدن به خواسته کار سختی نیست. فقط کمی درد دارد.
شاید شما هم مثل من آدمی باشید که زیاد فکر میکنید. چندبار فکر میکنید، فکرتان را پاره میکنید و دوباره از سر فکر میکنید. فکرتان نه به صورت خطی بلکه حالتی تکه بپاره به سان پرواز پشه در آسمان که در یک جای محدود مدام در حال جابجایی است. فکرتان مثل یک سیم کا
سلام
توی این قسمت میخوایم با هم برنامه محاسبه توده بدنی یا همون bmi را بسازیم یا ختی اگه نمیتونید بسازید من خودم اون برنامه را ساختم و میتونید از روی پایین همین پست دانلود کنید...
خب اول از همه باید بدونیم توده بدنی چی هست؟؟؟ توده بدنی یک محاسبه سادست که به شما نشون میده اضافه وزن دارید یا چاقی یا لاغری یا...
فرمول محاسبه توده بدنی:
توده بدنی = قد2/وزن
BMI = weight/Height2
قد باید بر حسب متر و وزن باید برحسب کیلوگرم باشه
طبق استاندارد جهانی این عددی که بدست

کتاب مردی­ست می سراید نوشته عزت الله فولادوند در مورد سبک شعری دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی است. ابتدای خوانشْ کتاب برام جالب بود چون که اولین اثری بود که در آن با اشعار دکتر شفیعی آشنا می شدم. وقتی به اواسط کتاب نزدیک شدم تازگی کتاب از بین رفت یعنی با وجود نگاه تازه به اشعار ولی شعرها ابتدایی کتاب در حال تکرار بود البته با وجود تغییر نگاه آقای فولادوند در نقد. شخصا زیاد با آثار دکتر شفیعی انس نگرفتم یعنی احساسم این بود که دنیای ایشان با دنیای م
فریمورک لاراول چیست ؟ 
به زبان ساده اگه بخام توضیح بدم فریمورک لاراول یک فریمورک برای زبان پی اچ پی است و خیلی از کارهای تکراری که قراره با پی اچ پی خالی انجام بدید را برای شما فراهم میاره 
خیلی ها از یادگیری فریمورک ها یه غول درست میکنند و سالها با همین فکر زندگی میکنند که وای لاراول خیلی سخته چطور میتونم شروع کنم و یادش بگیرم ؟‌
اما حقیقتا اینطور نیست اصلا دلیل و فلسفه ی بوجود آمدن فریمورک ها مخصوصا برای پی اچ پی ساده کردن کارهاست چیزی که ی
دانلود آهنگ جدید صادق|سرخ+پخش آنلاین+ متن
♬♪♪♫♪♬
Download Rap Sadegh Called SORKH + Text
Download Ahang Jadid Sadegh |SORKH 
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ صادق |سرخ  لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
متن آهنگ جدید صادق بنام سرخ
این شهر و بی ساکن میخواد اوناین دنیارو ساکت میخواد اوندریا رو بی ساحل می خواد اوناین زخمی رو عاقل می خواد اونانگار داشت دور می رفتآروم تویه نور می رفتمن سرد رو هی جوش می کرد چوننبض من بود توش می زد بوم بوم بومصبح پاشی رویه تخت لختباس بچشی از دنیا دس

زبان انگلیسی یک زبان بین المللی و یکی از پرکاربرد ترین زبان های دنیا است.یادگیری زبان انگلیسی مزایا و فواید زیادی دارد که یکی از آنها میتواند موفقیت در شغل و یا کسب و کارتان باشد.در یادگیری زبان انگلیسی شما با چالش هایی همراه میشوید که ما در این مقاله قصد داریم برای شما بگوییم.
1- گرامر
گرامر یکی از قسمت های پیچیده زبان انگلیسی است که حفظ کردن و تسلط رو برای شما دشوار میکند.گرامر بسیار مهم است و استفاده نادرست از آن می‌تواند طرف صحبت شما را
♬♪♪♫♪♬
Download New Rap By Sadegh Called SORKH + Text
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ جدید صادق بنام سرخ  لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
متن آهنگ جدید صادق به نام سرخ
این شهر و بی ساکن میخواد اوناین دنیارو ساکت میخواد اوندریا رو بی ساحل می خواد اوناین زخمی رو عاقل می خواد اونانگار داشت دور می رفتآروم تویه نور می رفتمن سرد رو هی جوش می کرد چوننبض من بود توش می زد بوم بوم بومصبح پاشی رویه تخت لختباس
♬♪♪♫♪♬
Download New Rap By Sadegh Called SORKH + Text

آهنگ رپ سرخ از صادق را با کیفیت بالا دانلود کنید

♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ جدید صادق بنام سرخ  لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
برای دانلود آهنگ رپ صادق| سرخ روی لینک های زیر کلیک کنید:
پخش آنلاین آهنگ جدید صادق بنام سرخ :
مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ سرخ از صادق
کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :

متن آهنگ جدید صادق به نام سر
دریافت بیت کوین رایگان با یازده سایت معتبر خارجینورونبا توجه به درخواست تعداد زیادی از دوستان مبنی بر معرفی سایت هایی مشابه Freebitcoin ، جهت کسب درآمد بیت کوینی و مطمئن در این قسمت ۱۱ سایت و روش ساده جهت کسب درآمد رایگان و نامحدود بیت کوین خدمتتان ارائه می شود ، 

این سایت های همگی معتبر هستند و دریافتی از آنها حداقل چند بار توسط ما تست شده است از این رو براحتی و با خیال آسوده در این سایت ها ثبت نام و فعالیت کنید ، گفتنی است همگی سایت های معرفی شده
بیش از 6 ماه از راه اندازی سرویس الوپست توسط مجموعه الوپیک میگذرد و رقم های جا به جا شده در این بازار انگار باز اسنپ رو سر طمع انداخته برای ورود به این بازار.
بهتره کمی به گذشته رجوع کنیم، به زمانی که اسنپ با پروژه اسنپ باکس خواست وارد دنیای الوپیک بشه اما بی شک اسنپ در این بازار طعم شکست رو چشید همونجوری که الوپیک در بازار تاکسی های آنلاین با شکست مواجه شد.
بیشتر بخوانید: برش لیزر چیست؟
اما این بار باز اسنپ میخواد پاش رو در بازاری بذاره که ذاتا
یه چیزی که یه مدت دچارش شدم اینه که همه حرفامو یا فکرامو به زبون میارم یعنی پیش کسایی که میشناسم راجع به هر موضوعی. نه همیشه اگه فکری یا نظری داشته باشم. نه به قبل که هیچی نمیگفتم نه به الان. نه که باهاش مشکلی داشته باشما اما معمولا منظور اصلیم فهمیده نمیشه نمیدونم چرا خیلی دقت کردم ولی نمیدونم مشکل کجاست. بعد پشیمون میشم که چرا گفتم. چرا به این آدمها اینو گفتم حالا هرچی میتونه باشه. ادم خب با بعضیا راحت باشه راحت هست و اگه اشتباهم یه چیزی رو ب
از نکات مهمی که داوطلبای کنکوری باید بهش توجه کنن محدودیت زمان تو آزمون سراسریه . یکی از راه حلای پیش رو برای حل مشکلات مربوط به محدودیت زمان آزمون سراسری ، مدیریت زمان سر جلسه آزمونه . یکی از تکنیک های مدیریت زمان ، تکنیک ضربدر منهاست که خیلی می تونه به داوطلبا تو صرفه جویی زمان و جلوگیری از اشتباه کمک کنه .
سنگین شدن رقابت تو کنکور سراسری ، اون رو به یک ماراتن بزرگ تبدیل کرده و باعث شده تا متقاضیای شرکت تو این آزمون ، علاوه بر تسط رو مطالب درس
قبل از اینکه یه بند طولانی و حوصله سر بر بنویسم، بذارید یه چیز جالب بگم.
میدونستید اگه من آزمون نهم به دهم تیزهوشان رو قبول نشم و اگه تکمیل ظرفیت بذارن و من اونموقع قبول بشم، رکورد بیشتر آزمون تیرهوشان داده شده رو میشکنم؟ هفتم، هشتم، نهم و دهم :)
-------
میدونستید بعضی از دانشجوهای پزشکی، سال دوم که درسشون راجب بیماری های مغزیه، یه بیماری میگیرن به اسم ترس از بیماری، که همش دنبال این علائم تو خودشون می گردن؟
-------
آیا میدونستید کتاب زنجیر عشق، بر
قبل از اینکه یه بند طولانی و حوصله سر بر بنویسم، بذارید یه چیز جالب بگم.
میدونستید اگه من آزمون نهم به دهم تیزهوشان رو قبول نشم و اگه تکمیل ظرفیت بذارن و من اونموقع قبول بشم، رکورد بیشتر آزمون تیرهوشان داده شده رو میشکنم؟ هفتم، هشتم، نهم و دهم :)
-------
میدونستید بعضی از دانشجوهای پزشکی، سال دوم که درسشون راجب بیماری های مغزیه، یه بیماری میگیرن به اسم ترس از بیماری، که همش دنبال این علائم تو خودشون می گردن؟
-------
آیا میدونستید کتاب زنجیر عشق، بر
دنیای یه دختر به پیچیده ترین شکل ممکن سادَست. کافیه با دقت نگاش کنی. دخترایی که مشکلات زیادی رو پشت سر گذاشتن یا موهای خیلی کوتاه دارن یا خیلی بلند. آخه ، موی دخترا ، قلب دومشونه! هر بار جلوی آیینه ، لا به لای تار های سیاه موهاشون پیِ داستان های ناتموم دلشون میگردن. هر بار که موهاشونو شونه میزنن ، سختی هایی که کشیدن ، مردی رو که از دست دادن و حتی !
قلب ِ شکسته ِ فراموش شدشون رو به یاد میارن. وقتی موهاشونو میبافن ، بند به بند ، گیس به گیس غم هاشونو پ

با سلام
خب شاید پیش خودتون بگید ازدواج چه ربطی به نوجوانی داره ؟
ولی بر عکس هر کاری که توی نوجوانی انجام بدید توی ازدواجتون تاثیر میزاره که یکیش همون پست قبلیه
خلاصه ... توی نو جوونی باید خیلی حواستون به اعمال و کاراتون باشه تا توی ازدواج به مشکل نخورید و ازدواج موفق داشته باشید
بدترین مشکل جامعه امروز اینه که به ازدواج مثل قدیم نگاه میکنن ... اخه قبلا گوشی موبایل و این سرگرمی ها و توقعات نبود و فقط جوونا به کار کردن مشغول بودن پس توی ازدواج م
سلام من مرجان هستم کارشناس نرم افزار از دانشگاه اصفهان

در این مقاله دوست دارم برای عزیزانی بنویسم که هنوز بصورت حرفه ای وارد زمینه ی برنامه نویسی نشدن و میخان وارد این شغل پردرآمد بشن و کسب درآمد بکنند .  پس بریم که شروع کنیم . 

چطور برنامه نویسی را شروع کنیم ؟‌
برنامه نویسی در ابتدا از دید افرادی که وارد آن نشده اند بسیار سخت و طاقت فرسا است . یک شغلی که با کامپیوتر درگیره و باید بتونید سریع تق تق کیبورد کدنویسی کنید و در نهایت از نظر ریاض
به صورت پر از عصبانیت اقای سلیمی نگاه میکنم 
-سلام پدر
-علیک سلام داماد قلابی حالت چطوره ؟ 
-من باید براتون توضیح میدادم میدونم اما واقعا تو ااون شرایط نمیشد
-حالا میشه مثلا ؟ چرا فک کردی الان به توضیحاتت احتیاج دارم؟
حالا که بهم دروغ گفتی الان که دخترم رو تو بدترین شرایط ممکن بردی ؟ 
الان که داشتی دخترم رو دستی دستی برای یک 
ماموریت مسخره به کشتن میدادی؟ ها ؟ چرا فکر کردی به توضیحاتت احتیاج دارم؟
-من میدونم که دروغ گفتم اما باور کنید لازم بود
فریمورک لاراول چیست ؟ 
به زبان ساده اگه بخام توضیح بدم فریمورک لاراول یک فریمورک برای زبان پی اچ پی است و خیلی از کارهای تکراری که قراره با پی اچ پی خالی انجام بدید را برای شما فراهم میاره 
خیلی ها از یادگیری فریمورک ها یه غول درست میکنند و سالها با همین فکر زندگی میکنند که وای لاراول خیلی سخته چطور میتونم شروع کنم و یادش بگیرم ؟‌
اما حقیقتا اینطور نیست اصلا دلیل و فلسفه ی بوجود آمدن فریمورک ها مخصوصا برای پی اچ پی ساده کردن کارهاست چیزی که ی
فرض کنیم در موقعیتی قرار گرفتید که نه به یک کارشناس خبره دسترسی دارید که برای شما فرآیند کارشناسی رنگ خودرو را انجام دهد نه دستگاه ضخامت سنج رنگ دیجیتال دارید که بتوانید با آن ضخامت رنگ نقاط مختلف بدنه خودرو را بررسی کنید.در این زمان تنها سوالی که به ذهن تمام افراد میرسد این است که چطور متوجه رنگ شدگی خودرو با چشم شویم؟
تشخیص رنگ شدگی بدون دستگاه
از آنجایی که رنگ شدگی هر قسمت از بدنه، در قیمت نهایی خودرو تاثیر فرآوانی دارد پس این نکته اهم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها